Site Kullanım Şartları

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

www.zade.com.tr  web sitesi, 1888 yılından bu yana faaliyet gösteren HELVACIZADE GIDA İLAÇ KİMYA  SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNİN  Yemeklik Bitkisel Yağ üretimi gerçekleştiren  ZADE Markasına aittir. 1991 yılından bu yana sizlere  PLC otomasyon sistemi sayesinde insan hatasından bağımsız ileri ve kapsamlı teknoloji kullanılarak el değmeden üreten, Ayçiçek yağı, Zeytinyağı,  Aromalı Zeytinyağı, Mısır Yağı, Soya Yağı, Kanola Yağı, Pamuk Yağı, Fındık Yağı ve bitkisel karışım yağlarını sizlere sunmaktadır. Zade.com.tr web sitesi ile daha ulaşılabilir olmak ve daha fazla tüketiciye ulaşmak, 7/24 ulaşım ve bilgi edinme kolaylığı sağlamak için 1998 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz sunmuş olduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi amacı ile iş ortakları ile iş birliği yapabilir. Bu iş birliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin uygulamalarımıza https://zade.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi/ adresinden ulaşılabilmektedir. Şirketimiz ancak ilgili mevzuatın öngördüğü şekilde izinli iletişimde bulunacağını, kullanıcının ve/veya üyenin isteği dışında iletişim ve pazarlama faaliyeti yapmayacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmaktadır.

Zade markalı ürünleri yakından takip etmek ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için üye olmadan da yalnızca Bülten Aboneliği oluşturabilirsiniz.

Bu sitede üye olmadan Zade Markalı ürünler ve Zade Markası ile ilgili bilgi alabilir, dilerseniz ONLİNESİPARİŞ butonuna tıklayarak, üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra online alışveriş yapabilirsiniz.

Yemek Tarifleri bölümüne tıklayarak tariflerimizi inceleyebilir veya kendi tariflerinizi gönderebilirsiniz.

İşbu SİTE’nin sahibi ZADE’dir. Bu SİTE’de bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve SİTE’nin sunumu ZADE’nin ya da ZADE’nin izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu SİTE’deki bilgilerin ya da SİTE sayfalarına ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile SİTE içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. KULLANICI, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan SİTE yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla ZADE ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI, ZADE hizmetlerini, ZADE bilgilerini ve ZADE’nin telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının ZADE’nin hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve ZADE’nin yazılı izni ile mümkündür. ZADE, SİTE üzerinden KULLANICI’lar tarafından kendisine iletilen bilgileri “Kişisel Verilerin Korunması Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir.